Minirunder

Minirunde og 3v3-RundePåmeldingsfristDatoDatoArrangør HallSpiller lørdag Spiller Søndag
Minirunde og 3v3-Runde 102.09.202217.09.202218.09.2022Mortensrud-Aker SportsklubbKlemetsrud IdrettshallMinirunde G8 II, G9, G10/11
 
3v3-Runden G12/13 3v3, Gutter 14/15 3v3
Minirunde G8 I, G8 III, J8 I, J8 II, J8 III, J9, J10/11, Superinnebandy
 
3v3-Runden J12/13 3v3, J14/15 3v3, Mix 16+ 3v3
Minirunde og 3v3-Runde 102.09.202217.09.202218.09.2022Ull/Kisa InnebandyJessheim Is og FlerbrukshallMinirunde G8 II, G9, G10/11
 
3v3-Runden G12/13 3v3, Gutter 14/15 3v3
Minirunde G8 I, G8 III, J8 I, J8 II, J8 III, J9, J10/11, Superinnebandy
 
3v3-Runden J12/13 3v3, J14/15 3v3, Mix 16+ 3v3
Minirunde og 3v3-Runde 230.09.202215.10.202216.10.2022Monolitten IdrettslagSkøyenhallenMinirunde G8 II, G9, G10/11
 
3v3-Runden G12/13 3v3, Gutter 14/15 3v3
Minirunde G8 I, G8 III, J8 I, J8 II, J8 III, J9, J10/11, Superinnebandy
 
3v3-Runden J12/13 3v3, J14/15 3v3, Mix 16+ 3v3
Minirunde og 3v3-Runde 230.09.202215.10.202216.10.2022Bærums Verk Hauger IdrettsforeningRykkinhallenMinirunde G8 II, G9, G10/11
 
3v3-Runden G12/13 3v3, Gutter 14/15 3v3
Minirunde G8 I, G8 III, J8 I, J8 II, J8 III, J9, J10/11, Superinnebandy
 
3v3-Runden J12/13 3v3, J14/15 3v3, Mix 16+ 3v3
Minirunde og 3v3-Runde 230.09.202215.10.202216.10.2022Sveiva InnebandyRommenhallenMinirunde G8 II, G9, G10/11
 
3v3-Runden G12/13 3v3, Gutter 14/15 3v3
Minirunde G8 I, G8 III, J8 I, J8 II, J8 III, J9, J10/11, Superinnebandy
 
3v3-Runden J12/13 3v3, J14/15 3v3, Mix 16+ 3v3
Minirunde og 3v3-Runde 304.11.202219.11.202220.11.2022Slemmestad IdrettsforeningSlemmestad IdrettshallMinirunde G8 II, G9, G10/11
 
3v3-Runden G12/13 3v3, Gutter 14/15 3v3
Minirunde G8 I, G8 III, J8 I, J8 II, J8 III, J9, J10/11, Superinnebandy
 
3v3-Runden J12/13 3v3, J14/15 3v3, Mix 16+ 3v3
Minirunde og 3v3-Runde 304.11.202219.11.202220.11.2022IK AkerselvaKringsjåhallenMinirunde G8 II, G9, G10/11
 
3v3-Runden G12/13 3v3, Gutter 14/15 3v3
Minirunde G8 I, G8 III, J8 I, J8 II, J8 III, J9, J10/11, Superinnebandy
 
3v3-Runden J12/13 3v3, J14/15 3v3, Mix 16+ 3v3
Minirunde og 3v3-Runde 304.11.202219.11.202220.11.2022Lørenskog InnebandyklubbKjennhallenMinirunde G8 II, G9, G10/11
 
3v3-Runden G12/13 3v3, Gutter 14/15 3v3
Minirunde G8 I, G8 III, J8 I, J8 II, J8 III, J9, J10/11, Superinnebandy
 
3v3-Runden J12/13 3v3, J14/15 3v3, Mix 16+ 3v3
Minirunde og 3v3-Runde 418.11.202210.12.202211.12.2022Nor 92 InnebandyklubbMjøndalshallenMinirunde G8 II, G9, G10/11
 
3v3-Runden G12/13 3v3, Gutter 14/15 3v3
Minirunde G8 I, G8 III, J8 I, J8 II, J8 III, J9, J10/11, Superinnebandy
 
3v3-Runden J12/13 3v3, J14/15 3v3, Mix 16+ 3v3
Minirunde og 3v3-Runde 418.11.202210.12.202211.12.2022Ellingsrud ILEllingsrudhallenMinirunde G8 II, G9, G10/11
 
3v3-Runden G12/13 3v3, Gutter 14/15 3v3
Minirunde G8 I, G8 III, J8 I, J8 II, J8 III, J9, J10/11, Superinnebandy
 
3v3-Runden J12/13 3v3, J14/15 3v3, Mix 16+ 3v3
Minirunde og 3v3-Runde 418.11.202210.12.202211.12.2022Sterling SportsklubbVahl FlerbrukshallMinirunde G8 II, G9, G10/11
 
3v3-Runden G12/13 3v3, Gutter 14/15 3v3
Minirunde G8 I, G8 III, J8 I, J8 II, J8 III, J9, J10/11, Superinnebandy
 
3v3-Runden J12/13 3v3, J14/15 3v3, Mix 16+ 3v3
Minirunde og 3v3-Runde 530.12.202214.01.202315.01.2023Tunet InnebandyklubbHøyenhallenMinirunde G8 II, G9, G10/11, Minimix, 
 
3v3-Runden G12/13 3v3, Gutter 14/15 3v3
Minirunde G8 I, G8 III, J8 I, J8 II, J8 III, J9, J10/11, Superinnebandy
 
3v3-Runden J12/13 3v3, J14/15 3v3, Mix 16+ 3v3
Minirunde og 3v3-Runde 530.12.202214.01.202315.01.2023Nittedal ILRotneshallenMinirunde G8 II, G9, G10/11, Minimix, 
 
3v3-Runden G12/13 3v3, Gutter 14/15 3v3
Minirunde G8 I, G8 III, J8 I, J8 II, J8 III, J9, J10/11, Superinnebandy
 
3v3-Runden J12/13 3v3, J14/15 3v3, Mix 16+ 3v3
Minirunde og 3v3-Runde 530.12.202214.01.202315.01.2023Asker InnebandyHeggedalshallenMinirunde G8 II, G9, G10/11, Minimix, 
 
3v3-Runden G12/13 3v3, Gutter 14/15 3v3
Minirunde G8 I, G8 III, J8 I, J8 II, J8 III, J9, J10/11, Superinnebandy
 
3v3-Runden J12/13 3v3, J14/15 3v3, Mix 16+ 3v3
Minirunde og 3v3-Runde 627.01.202311.02.202312.02.2023Ski ILSki AlliansehallMinirunde G8 II, G9, G10/11, Minimix, 
 
3v3-Runden G12/13 3v3, Gutter 14/15 3v3
Minirunde G8 I, G8 III, J8 I, J8 II, J8 III, J9, J10/11, Superinnebandy
 
3v3-Runden J12/13 3v3, J14/15 3v3, Mix 16+ 3v3
Minirunde og 3v3-Runde 627.01.202311.02.202312.02.2023SF GreiApalløkka FlerbrukshallMinirunde G8 II, G9, G10/11, Minimix, 
 
3v3-Runden G12/13 3v3, Gutter 14/15 3v3
Minirunde G8 I, G8 III, J8 I, J8 II, J8 III, J9, J10/11, Superinnebandy
 
3v3-Runden J12/13 3v3, J14/15 3v3, Mix 16+ 3v3
Minirunde og 3v3-Runde 724.02.202311.03.202312.03.2023Holmlia SKHolmliahallenMinirunde G8 II, G9, G10/11, Minimix, 
 
3v3-Runden G12/13 3v3, Gutter 14/15 3v3
Minirunde G8 I, G8 III, J8 I, J8 II, J8 III, J9, J10/11, Superinnebandy
 
3v3-Runden J12/13 3v3, J14/15 3v3, Mix 16+ 3v3
Minirunde og 3v3-Runde 724.02.202311.03.202312.03.2023Fet ILEika ArenaMinirunde G8 II, G9, G10/11, Minimix, 
 
3v3-Runden G12/13 3v3, Gutter 14/15 3v3
Minirunde G8 I, G8 III, J8 I, J8 II, J8 III, J9, J10/11, Superinnebandy
 
3v3-Runden J12/13 3v3, J14/15 3v3, Mix 16+ 3v3
Minirunde og 3v3-Runde 831.03.202315.04.202316.04.2023Fagerstrand IFBakkeløkka FlerbrukshallMinirunde G8 II, G9, G10/11, Minimix, 
 
3v3-Runden G12/13 3v3, Gutter 14/15 3v3
Minirunde G8 I, G8 III, J8 I, J8 II, J8 III, J9, J10/11, Superinnebandy
 
3v3-Runden J12/13 3v3, J14/15 3v3, Mix 16+ 3v3
Minirunde og 3v3-Runde 831.03.202315.04.202316.04.2023Fjerdingby InnebandyklubbMarikollenMinirunde G8 II, G9, G10/11, Minimix, 
 
3v3-Runden G12/13 3v3, Gutter 14/15 3v3
Minirunde G8 I, G8 III, J8 I, J8 II, J8 III, J9, J10/11, Superinnebandy
 
3v3-Runden J12/13 3v3, J14/15 3v3, Mix 16+ 3v3
Minirunde og 3v3-Runde 831.03.202315.04.202316.04.2023Bækkelagets SportsklubbBækkelagshallenMinirunde G8 II, G9, G10/11, Minimix, 
 
3v3-Runden G12/13 3v3, Gutter 14/15 3v3
Minirunde G8 I, G8 III, J8 I, J8 II, J8 III, J9, J10/11, Superinnebandy
 
3v3-Runden J12/13 3v3, J14/15 3v3, Mix 16+ 3v3